Post new topic   Reply to topic    The Last Sons of Gondolin Forum Index -> NON-MEMBER AREA
View previous topic :: View next topic  
innats

Send private message
Reply with quote

re: bok

0
kada si online otvoriš social panel (stisneš O) i otvori ti se prozor i odmah na toj prvoj kartici imaš nešto kao gdje ti piše ljudi koji su u tvojoj blizini (sve prikazuje, iz kinshipa i ne) i imaš mali dio gdje piše ime dijela gdje si.

npr ako su u bree landu piše bree land :D
i obrišeš to gdje piše bree land i upišeš the last sons of gondolin i klikneš enter i onda ti prikaže tko je online u tome trenutku i onda se javiš nekome sa liste Happy

http://i51.tinypic.com/2v8o5zp.jpg

tamo gdje piše filter, to je to na što sam mislila gdje upišeš Happy
moderni89
Lost Soul

Send private message
Reply with quote

0
ej..ovog snasa nikad nema, uvijek offline..a neznam kako drugacije pristupit nekome...ako mi netko moze pomoc?
dobamuflon
Guardian of Gondolin

Send private message
Reply with quote

0
dobrodosao

transfer sa američkih na europske servere (i obrnuto) nije moguće i vjerojatno nikad ni neće biti moguće. nevezano, ali transferi likova su općenito ugašeni već nekih 5-6 mjeseci

Send private message
Reply with quote

0
Moze:) Vec sam od sinoc dosao na lvl9..prisjetio sam se dosta toga vec, to je kao voznja biciklom:-D igram s ljudima captain, a prije sam igrao elf hunter, bas sam bio provjerio:) jel postoji mogucnost da prebacim tog elfa hunter charactera sa windfola na eldar server..bio sam guglao i koliko sam uspio provjerit, nemoze se..?
Mirvien
loncaric
Soldier of Gondolin

Send private message
Reply with quote

0
oj moderni! naravno da si dobrodosao kad napravis lika i prodes intro javi se nekom od nasih officira, trenutno dezurni officir je Snasa (njubara), na globalu (u chat upisi /joinchannel globallff) ili posalji tell (u chat upisi /tell Snasa zovi me u kin njube) Happy

Mirvien 75lvl Minstrel - Loncaric 75lvl Champ - Lonch 75lvl Cappy - Damvor 75lvl Hunter
moderni89
Lost Soul

Send private message
Reply with quote

0
bok svima...zanima me da li bi mogao kod vas u kin cisto da igramo skupa i da se druzimo..kad sam ovu igru poceo igrat prije nekih 3godine, igrao sam svega 2-3mjeseca samo zato sto sam slucajno upao na WINDFOLA server, jer nisam bio apsolutno upoznat s nicim u vezi ove igre, a ako neznate to je americki server tako da sam brzo odustao od igre jer mi se jednostavno nije stalno dalo cekat i zicat okolo ljude na engleskom da obavljamo questove..vise se ni ne sjecam tocno svega, jer kao sto rekoh igrao sam prije 3 godine..znam samo da sam bio elf, nesto sa lukom i strijelom quick shoot i tako nesto..imao sam kucu pored grada BREED ako se dobro sjecam i bio sam lv cca 30...od RPG igara imam iskustva sa skyrim, i oblivion naravno koji sam prosao 3X main quest Happy i sad bi opet poceo malo igrat ovaj TLOTRO jer sam dobio volju kad sam malo surfao i naletio na vas link od kin-a...tako ako ste voljni me primit htio bi s vama ucit igrat i zabavljat se u slobodno vrijeme Happy idem se odma regat na vas server pa ako me primite ok, a ako ne opet ok Happy
inace sam iz v.gorice, ime mi je antonio Happy
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    The Last Sons of Gondolin Forum Index -> NON-MEMBER AREA All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum